Gegevens bestuur en leidinggevenden

Contactgegevens dagelijks bestuur:

Voorzitter:

Dhr. W. Sterkenburg

Tel: 0183 – 678 708

Email: w.sterkenburg@kliksafe.nl

Secretaris:

Dhr. A. Muijt

Tel: 0183 – 50 06 41

Email: amuijt@hetnet.nl

Penningmeester:

Mw. P. Heijstek-van Berchum

Tel: 0183-501986

E-mail: petra@karelheijstek.nl

Overige DB leden:

Mw. L. de Boef-Los

Tel: 0183 – 51 15 75

Email: adeboef@kliksafe.nl

Mw. F. Smitsman-Van der Wiel

Tel: 0183-502085

Email: afbsmitsman@solcon.nl

 

Contactgegevens van de leidinggevenden:

Leidinggevenden A – groep:

Dhr. D. van Berchum

Tel: 0183 – 50 36 98

Email: dvberchum@kliksafe.nl

Dhr. n.n.b

Tel: n.n.b

Email: n.n.b

Mw. L. de Boef-Los

Tel: 0183 – 51 15 75

Email: adeboef@kliksafe.nl

Mw. H. Goudswaard-de Boef

Tel: 0183 – 50 08 50

Email: erikenhetty@kliksafe.nl

Leidinggevenden B – groep:

Dhr. A. Muijt

Tel: 0183 – 50 06 41

Email: amuijt@hetnet.nl

Dhr. W. Sterkenburg

Tel: 0183 – 678 708

Email: w.sterkenburg@kliksafe.nl

Mw. F. Oosterwijk-van der Stelt
0183 - 512192

E-mail: floriannevdstelt@live.nl

Mw. H. de Keizer-van Herwijnen

Tel: 0183 – 50 47 37

Email: bdekeizer@solcon.nl

Leidinggevenden C – groep:

Dhr. R. Vink

Tel: 0183-678810

Email: elinevink@kpnplanet.nl

Mw. F. Smitsman-Van der Wiel

Tel: 0183-502085

Email: afbsmitsman@solcon.nl

Mw. A. de Heer-Verheij

Tel: 0183-745295

Email: adeheer@kliksafe.nl

Dhr. W.M. Kooij – Paans

Tel: 0183 – 501515

Email: wmkooij@tele2.nl

Leidinggevenden D-groep:

Dhr. C. Paans

Tel: 0183-510065

Email: cpaans@kpnplanet.nl

Dhr. A. van den Heuvel

Tel: 0183 – 50 18 18 /

Email: a.v.d.heuvel82@kpnplanet.nl

Mw. P. Heijstek-van Berchum

Tel: 0183-501986

E-mail: petra@karelheijstek.nl

Mw. C. de Gelder-de Jong

Tel: 0183-678135

E-mail: Corinne_de_Jong@hotmail.com

 

Agenda deze week

De agenda voor deze week is leeg.